top of page

Volüümripsmete koolitus

Miks õppida volüümiripsmeid?

Kas oled tähele pannud, et kliendid ei küsi enam niivõrd pikki ripsmeid? Aastaid tagasi olid väga populaarsed pikkused 13-15mm. Hetkel eelistatakse pigem loomulikke pikkuseid 10-11mm, kuid see-eest tihedaid ja kohevaid ripsmeid.

Nende tegemise oskus on ühel ripsmetehnikul vältimatu, kui ta soovib tihedas konkurentsis püsida. Oleme karjääri jooksul näinud palju kliente, kes lepivad klassikaliste ripsmetega, ent katsetaksid koheselt võimsamaid ripsmeid, kui selleks oleks ohutu viis.

Lisa hinnakirja volüümiripsmed ja teeni juba homme rohkem!

Volüümihoolduse hinnad Tallinnas on keskmiselt 28-35 eurot, paigalduse hinnad 40-50 eurot.

Mis on volüümiripsmed?

Klassikalised ripsmepikendused paigaldatakse naturaalsetele karvadele ühekaupa, uhked volüümiripsmed aga mitmekaupa. Võimalik on vormida kaunid 2D kuni 8D ripsmed kasutades selleks imepeenikesi ja mõnusalt pehmeid 0,05-0,10 läbimõõduga pikendusi. Tulemuseks on seega kordades tihedamad ripsmed.

Millega arvestada enne koolitusele tulekut?

Kindlasti peaksid eelnevalt olema õppinud, kuidas paigaldada klassikalisi ripsmeid. Esmalt peaksid oskama liimida ühte pikendust kliendi naturaalse karva külge. Alles siis, kui oled saavutanud käte kindluse, tule õpi volüümiripsmeid. Mõnel kulub klassikaliste pikenduste selgeks saamiseks 1 kuu, mõnel pool aastat. Kui juba enda käsi kontrollid, siis ongi ehk õige aeg õppida selgeks edasijõudnute tehnika.

Kui oled volüümitehnika omandanud, siis läheb sul veel aega, et hea tempo saavutada. Seega, õpi juba võimalikult varakult volüümiripsmeid tegema, et saavutaksid kiirema tempo. Arvesta, et kohe koolitusele järgneval päeval sa veel päris valmis ei ole. Täiuslik tehnika valdamine saavutatakse mitme kuu harjutamisega. Seega, õpi kohe, kui oled klassikalises kindel ja siis asu igal vabal hetkel volüümilehvikuid meisterdama – seda saad sa teha ka ise mugavalt diivanil istudes. Lihtsalt võta pintsetid ja kleebi ripsmed käeseljale. Haara lehvikud pintsettide vahele ja kasta liimi sisse. Kui saavutasid ilusa ühtlase lehviku, siis kleebi see näiteks paberile, et saaksid hiljem tutikuid reklaamiks pildistada.

Kui oled volüümioskuse omandanud, siis arvesta, et sul kulub hoolduse tegemiseks kuskil 1,5-2,5 tundi ja paigalduseks kuskil 2,5-3,5 tundi. Samuti võta arvesse, et ka materjalikulu on suurem – sellest ka klassikalistest kallim hind. Kui klassikalisi pikendusi tehes kulub sul keskeltläbi 1 riba ripsmeid, siis volüümi jaoks 2-3 riba. Paljud lehvikud lähevad ka raisku, kui need ei tule ilusad ühtlased ning viskad need ära.

Ajakulu oleneb ka kliendi volüümi soovist – mõnedele meeldib poolvolüüm (2-3D ehk siis 2-3 pikendusega loodud lehvikud), mõnedele aga 7D ehk maksimaalne lehvik. 7D lehvikut ehk seitsmest pikendusest koosnevat lehvikut on aga märksa keerulisem teha, seega võid sellele teha kõrgema hinna.

Kursuse sisu

Volüümilehvikuid saab teha nii lehvikuna kui ka ühekaupa (nö velvet-tehnika). Näitame sulle mõlemat varianti, kuid soovitame pühenduda siiski lehviku tegemisele, sest see on kiirem ja efektsem.

Koolitaja oskab anda sulle nõu, milliseid volüümipintsette kasutada (neid on ju kümneid!), kuidas hoida käsi, millist liimi kasutada jne. Kuidas teha volüümiripsmetele hooldust?

Mõned teemad:

Milliseid lehvikuid kuidas teha?

Ripsmete modelleerimine, ripsmeskeemide joonistamine

Erinevate lehviku vormimise võtete harjutamine – pintsetid versus sõrmed

Erinevate pintsettide proovimine

Terviseameti hügieeninõuded (täiendatud)

Volüümiripsmete paigaldamine modellile

Erinevad volüümitehnikad, sh velvet tehnika

Enimlevinud vead

Silmahaigused

Hinnakujundus ja marketing

Kuni 2-päevane PRAKTIKA!

Oleme täiendanud koolitust ülevaatega Terviseameti hügieeninõuetest. Kui vajad abi uue ettevõttega alustamisel, siis küsi koolitajalt infot, kõikidel koolitajatel on oma firma asutamise kogemus olemas.

Pärast teooriaga tutvumist harjutatakse volüümitehnikaid esialgu ilma modellita – püüame vormida täiuslikud lehvikud. Pärast väikest pausi teeme paigalduse ka elusmodellil.

NB! Kõikidelt meie koolitustelt saavad õpilased kaasa trükitud konspektid!

Kursuse kestvus

1-päevane volüümiripsmete koolitus kestab 9 akadeemilist tundi.

2-päevane volüümiripsmete koolitus kestab 17 akadeemilist tundi.

Kursuse kava

Valida saad 1 ja 2 päevase koolituse vahel. Teooriaosa on kõikidel koolitustel sama, st et

päevaste koolitustega on ROHKEM PRAKTIKAT ja tehakse kohapeal läbi ka hooldus.

VOLÜÜMIKOOLITUSE KAVA (kellaajad sõltuvad koolituse algusest)

1. päev

10.00-13.00 teooria

13.00-13.30 volüümilehvikute harjutamine (ilma modellita)

13.30-14.00 paus

14.00-17.00 volüümiripsmete paigaldus modellil

2. päev

10.00-12.30 volüümiripsmete hooldus modellil

12.30-13.00 paus

13.00-16.00 volüümiripsmete paigaldus modellil

Meie volüümikursus on pigem individuaalne, et tähelepanu jätkuks igaühele, korraga on koolitusel ainult 1-3 inimest. Meie koolituse eripära on kahtlemata see, et saad elusmodelli peal ise praktiseerida ja koolitaja kontrollib iga õpilase töö üle. Ainult nii saad hindamatut tagasisidet enda töö kvaliteedi kohta.

Modellid

Õpilane võtab koolitusele kaasa modelli(d). Täpne aeg lepitakse koolitajaga kokku.

Õppekeel

eesti

inglise

vene

Koolitajad

Margit Sannu-Rajapuu

Kursuse hind

1-päevane volüümiripsmete koolitus ilma komplektita 210 eur

2-päevane volüümiripsmete koolitus ilma komplektita 359 eur

Võimalus võtta koos juhendajaga harjutamiseks lisapäev 39 eur/h

Kõik õpilased saavad kaasa kirjaliku konspekti ja rahvusvahelise sertifikaadi.

NB! ÕPILANE PEAB KOOLITUSELE KAASA VÕTMA ERALDAMISE PINTSETID.

Sul on võimalik tasuda selle koolituse eest ka Liisi järelmaksuga

Paljud osalejad on seda soovinud ja nüüd oleme muutnud järelmaksu saamise veelgi lihtsamaks. Piisab, kui täidad ära taotluse vormi ja saad vastuse kiiresti. Kui soovid teada oma krediidilimiiti Liisi-lt, täida ära Liisi. ee kodulehel krediidilimiidi vorm, kui soovid tellida seda koolitust, siis järelmaksu taotluse vorm. Nii lihtne see ongi! Tule, õpi ja teenid selle investeeringu tagasi mitmekordselt!

TÄIDA JÄRELMAKSU TAOTLUS SIIN JA SAAD KIIRE VASTUSE

Järgmised koolitusajad

Koolitusele registreerumine on imelihtne!

Saada meile e-kiri info@richbrows.com ning anname teada järgmise Tallinnas toimuva koolitusgrupi aja.

Featured Posts
Check back soon
Once posts are published, you’ll see them here.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page