top of page

3D KULMUDISAIN – KÕIK VAJALIKUD OSKUSED PROFESSIONAALSEKS KULMUDUHOOLDUSEKS JA -DISAINIKS.


Mida annab sulle 3D Kulmudisaini koolitus?

• Professionaalsed praktilised oskused ja tehnikad kulmude trendikaks disainiks.

• Vajalikud teadmised kulmudest ja kulmudisainist.

• Praktilistel kogemustel põhinevad nõuanded klientide leidmiseks ja oma teenuste müügiks.

• Põhjaliku RichBrows New York koolitusmaterjali.

• Ametliku RichBrows New York diplomi: 3D Brow Design Professional.

Mis on 3D kulmuhooldus ja -disain?

Näide RichBrows 3D kulmudisaini koolituse läbinu diplomist.

See on revulutsiooniline, paljude staaride poolt armastatud lähenemine kulmude hooldamisele. Tegemist on mitmeastmelise hooldusega, mis keskendub kulmude disainile. Hoolduse käigus vahatatakse, värvitakse, tõmmatakse niidiga ning viimistletakse kulmud kulmumeigiga.

3D kulmuhoolduse käigus lähtub kulmutehnik sellest, milline on kliendi kulmude loomulik asetus, kulmukarvade kasv, selle tihedus ja karvade ehitus. Tänu läbimõeldud ja praktikas korduvalt tõestust leidnud lähenemisele on täpse kitkumise ja värvimise läbi võimalik saavutada loomulik ja ühtlane tulemus ka kulmude puhul, mis on algselt ülekitkutud, välja kasvanud, ebasümmeetrilised, loomupäraselt kaarjad või lihtsalt kliendi näo ilu terviklikkust arvestades mitte-täiuslikud.

Kasutades õigeid vahendeid on võimalik luua kliendile kulmud, mis püsivad, on praktiliselt vee- ja määrdumise kindlad ja toovad välja konkreetse inimese individuaalse ilu. Samuti on 3D tehnikaga läbiviidudkulmuhoolduse tulemused on väga püsivad – reeglid on soovitatav korrata hooldust 4 nädala pärast.

Enamiku klientide puhul on võimalik juba esimese 3D hoolduse käigus saavutada visuaalselt algsest olukorrast märkimisväärselt erinev (ja mõistagi parem) tulemus. Klientide puhul, kelle kulmud on olnud hooldamata või väljakasvanud, võib jõuda praktiliselt täiusliku lahenduseni juba esimese protseduuri tulemusena. Kui kliendi kulmud on väga hõredad või lausa osaliselt puuduvad, võib minna parima tulemuse saavutamiseks vaja mitut visiiti. Tavapäraselt käib siis 3D hooldus käsikäes kliendi personaalse kulmude kasvatamise strateegilise plaaniga.

Just tänu põhjalikele teadmistele kulmudest ja nende kasvamisest, suudavadki 3D koolituse läbinud tehnikud anda oma klientidele paremaid soovitusi ülekitkutud ja raskes seisus olevate kulmude taastamisel. Kui on leitud kliendile individuaalselt sobivaim kulmustiil, saab alustada kulmude töötlemist nii, et tulemus oleks maksimaalselt parim igas kulmude taastumise faasis, mis arvestades tavapärast kulmukasvu tsüklit kestab umbes 4 kuud.

Milline on koolituse ülesehitus ja sisu?

Koolitusel õpime muutma ja ümber kujundama kulmude ülesehitust ja tihedust. Õhukestest ja hõredatest kulmudest suudab koolitusel osalenu luua täiesti uue kuju ja väljanägemised trendikad kulmud.

Koolitusel pööratakse suurt rõhku ka sellele, kuidas on muutunud kulmutrendid ja õpitakse looma kulme, mille kontuurid on tavapärasega võrreldes tunduvalt teravamad. Seeläbi õpib osaleja muutma ja ümber disainima ka kliendi kogu näoilmet ning välimust. Märkimisväärselt kaunimaks muutuvad nii loomulikult tihedate kui ka probleemsete ja hooldamise käigus kahjustatud kulmudega kliendid. Muuhulgas käsitleme eraldi ka kulmukarvade väljalangemisega seotud probleeme ning õpime looma maksimaalseid tulemusi ka väga raskes seisus olevate kulmude puhul. Osalejad õpivad soovitama klientidele sobivamaid vahendeid (kulmukasvu seerumid jms) ja koostama individuaalseid loomulike kulmukarvade taaskasvu plaane. Teades paremini kulmukarva ülesehitust on võimalik välitida kulmujuurte kahjustused ning saavutada olukord, kus kliendi kulmud ja näoilme tervikuna näeb välja märksa ilusam kogu kulmude taastumise aja vältel.

Suur osa koolitusest käsitleb ka kliendi kulmude disainimist, mille käigus saab nii arvresse võtta kliendi enda esialgseid soove kui ka näidata kliendile, mis on üldse võimalik. Reeglina suudavad koolituse läbinud tehnikud soovitada oma klientidele oluliselt rohkem erinevaid alternatiive kulmudisaini osas, tänu millele avaldub efektsemalt kliendi loomulik ilu ning on saavutatav kulmudisaini suurem sobivus kliendi iseloomu, näojoonte omapära ja naha tonaalsust.

Koolitusel läbitavad teemad:

• Turundus ja hinnakujundus;

• Töövahendid;

• Kulmukuju joonistamine;

• Keemiline värvimine (erinevad värvilahendused);

• Niiditehnika;

• Vahatamine;

• Kulmumeik;

• Õpitu praktiseerimine modellidel.

Koolitajad:

Eret Koppel või Margit Sannu Rajapuu.

Õppekeel:

Eesti

Inglise

Koolituse kestvus:

Koolitus kestab 6 akadeemilist tundi

Koolitusele registreerumine on imelihtne! Kindlusta koht sulle sobival koolitusel tasudes selle eest kohe.

1. Vali Sulle sobiv koolituse aeg.

2. Saada meile e-kiri info@richbrows.com soovitud kuupäevaga.

Nii lihtne see ongi! Oled registreeritud.

Koolituse hind: 299 eurot koos koplektiga. 259 eurot ilma komplektita.

  • Komplektis on kulmugeel, kulmupliiats, niit, kulmutangid, keemiline kulmuvärv (koguväätuses 60 eur).

Featured Posts
Check back soon
Once posts are published, you’ll see them here.
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page